Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

13 жовтня минають четверті роковини з дня загибелі у зоні АТО чернівчанина Сергія Побережника

Сергієві було всього 32 роки
13 жовтня минають четверті роковини як покинув цей земний світ Сергій Анатолійович Побережник.

Побережник Сергій Анатолійович народився 21 серпня 1982 року, працював начальником відділу персоналу Чернівецької митниці Міндоходів. У серпні 2014 року був мобілізований до Лав Збройних Сил України, а 13 жовтня 2014 року загинув в селі Трьохізбенка Луганської області при виконанні бойового завдання – військовослужбовці 24 бригади натрапили на встановлені диверсійно-розвідувальними групами розтяжки з гранатами. 

«Життя людини подібне до іскри, яка вилетіла з багаття, спалахнула на одну мить і одразу ж згасла... Потрібно цінувати кожну хвилину, кожну мить, аби потім не жалкувати про те, що не встиг чи не зміг зробити!» - саме так ще у 10 класі писав Сергій Побережник у своєму творі...  


Немає слів, щоб описати як нам усім його бракує..


Сергію було всього 32, коли Він поїхав захищати рідну землю, не бажаючи залишатись осторонь страшних подій у країні, і завжди вірив, що правда і справедливість переможуть. Він мав талант проникати словом у душу! Підібрати такі необхідні влучні слова, допомогти саме тоді, коли було потрібно! Сергію, Ти назавжди залишишся з нами і житимеш у наших серцях допоки вони б’ються..!
 
Спочивай з Богом!
 
Друзі та товариші
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж