Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Вулиці Суворова і Кутузова у Чернівцях пропонують перейменувати

Назвати їх на честь Джона Маккейна і Петра Болбочана
Чернівецькі вулиці Кутузова і Суворова пропонують перейменувати. Відповідну пропозицію виклав Володимир Торончук в електронній петиції, зареєстрованій на сайті міської ради. Як зазначає автор, герої Російської імперії не зробили ні для Чернівців, ні для України нічого хорошого:
 
 
Історично ні Кутузов, ні Суворов не зробили нічого хорошого ні для України, ні для міста Чернівців, а тому пропоную перейменувати ці вулиці на честь двох дійсно великих людей, які якраз пов'язані з Україною. 

Отже, пропоную перейменувати вулицю Кутузова на вулицю Джона Маккейна - сенатора США і великого друга України, що нещодавно помер від раку. Ця людина одна з небагатьох, хто щиро лобіював в американському політикумі допомогу Україні у найважчі для неї часи. Саме за його сприяння ми отримали велику кількість зброї та обладнання, що і досі рятують життя наших бійців на Сході України.
 
Вулицю Суворова пропоную перейменувати ім'ям вже великого українського полководця - Петра Болбочана, полковника армії УНР, командувача Запорізьким корпусом, уродженця Буковини, визволителя Криму у 1918 році, - йдеться у тексті петиції.
 
Підтримати звернення можна за посиланням ТУТ.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж