Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У Чернівцях викладачка вишу кидалася на камеру та назвала журналіста «шизофренічним»

61-річна Мирослава Сичова готує майбутніх спеціалістів для роботи з особливими дітьми
У Чернівцях заслужений учитель України назвала журналіста «шизофренічним», кидалася на камеру та намагалася завадити зйомкам на території Педагогічного коледжу ЧНУ імені Юрія Федьковича.

Про це кореспондент телеканалу «Україна» Володимир Тимофійчук повідомив на своїй сторінці у суспільній мережі facebook.
 
Журналіст зазначає, найгірше те, що доцент кафедри педагогіки та психології ЧНУ 61-річна Мирослава Сичова готує майбутніх спеціалістів для роботи з особливими дітьми.


«Знайомтеся – СИЧОВА Мирослава Іванівна, заслужений вчитель України, кандидат педагогічних наук, відмінник освіти, доцент кафедри педагогіки та психології Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, заступник директора з навчально-виховної роботи Педагогічного коледжу ЧНУ і врешті-решт викладач-методист, яка чи не єдина, хто готує майбутніх спеціалістів для роботи з особливими дітьми. Викладаючи такі предмети, як дефектологія та логопедія ця 61-річна жінка, звичайно мала б прививати любов, толерантність та повагу до тих, хто потребує особливої уваги. Однак, переконавшись особисто, як Мирослава Іванівна з легкістю вішає ярлики на здорових людей, у мене закрадається великий сумнів, чи бути інклюзії на Буковині?!», – ідеться у дописі. 

Володимир Тимофійчук також повідомив – проти Мирослави Сичової відкрито кримінальне провадження через перешкоджання журналістській діяльності.

У Чернівцях викладачка вишу кидалася на камеру та назвала журналіста «шизофренічним»

Детальніше про суть конфлікту можна буде дізнатися, переглянувши програму «Головна тема» на телеканалі «Україна». 

 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж