Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У Чернівцях відновлять оглядовий майданчик, де випускники полюбляли зустрічати схід сонця

Фото: molbuk.ua
Департамент ЖКГ почав активно залучати волонтерів для впорядкування міста
Чернівецька міська рада, зокрема департамент житлово-комунального господарства, почав активно залучати волонтерів для наведення порядку в місті. Про це у програмі «Суть речей» з Людмилою Григорчук на «Радіо 10» розповів директор департаменту ЖКГ Володимир Бешлей.

– Раді будь-якій допомозі громадських організацій та волонтерів. Зокрема, нещодавно провели акцію спільно з Українською академією лідерства. Прибрали оглядовий майданчик за Чернівецьким національним університетом, де раніше полюбляли зустрічати схід сонця випускники. Зараз маємо ідею спільно відновити це місце. І перший крок для цього вже зробили, провівши суботник, – розповідає Володимир Бешлей.
 
Крім того, за словами пана Володимира, нещодавно до департаменту ЖКГ зверталися волонтери, які висловили готовність пофарбувати бордюри на Театральній площі у жовтий колір.
 
– Ми прийняли пропозицію та надали їм увесь необхідний інвентар та фарбу. Сприятимемо такій діяльності і в подальшому, тому що це насправді велика допомога нам. І разом ми зможемо зробити місто кращим, – каже Володимир Бешлей.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж