Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Опозиція повинна об’єднатися навколо ідей миру, нової економіки та боротьби з корупцією, – лідер партії «За життя»

Об’єднання – це єдиний спосіб зберегти країну і досягти нормальних умов життя
Щоб виграти війну за Україну, необхідне об’єднання різних опозиційних політичних сил, які сходяться за трьома основними питаннями: припинення війни, зміна економічного курсу і знищення корупції. Таку думку в ефірі програми «Хто кому Рабінович» на телеканалі «112 Україна» озвучив лідер політичної партії «За життя» та народний депутат Вадим Рабінович.

«Я впевнений, що різні політичні сили повинні об’єднатися разом з трьома головними пунктами. Перший – припинення війни. Другий – повна зміна економічного курсу. Третій – знищення корупції, яка сьогодні не дає нам піднятися. Якщо взяти ці три пункти як головні – ми можемо отримати дуже багато союзників. І нічого, що за іншими ми розходимося. Потім розберемося! Давайте спочатку виграємо війну за Україну, а потім наб'ємо один одному пики. А не навпаки», – закликав політик.

Він також зазначив, що з квітня 2018 року активно займається питанням об’єднання опозиційних політичних сил, які представляють інтереси південного сходу і центру України.

«Я з квітня займаюся спробами об’єднання. Розмовляю з різними силами в центрі, на південному сході України. З тими силами, які хоча б підтримують деякі пункти, необхідні для порятунку країни. Я багато працював з «Опоблоком». Але результат на сьогодні практично нульовий. Тому що ми настільки по-різному поки бачимо ситуацію, що я не знаю, як рухатися далі. У будь-якому випадку, ми продовжуємо зусилля з об’єднання. Але якщо у мене не вийде продовжувати ці об’єднавчі процеси, значить ми підемо своїм шляхом і будемо більш потужно працювати самі на себе», – заявив парламентар.

Як зазначив лідер партії «За життя», об’єднання опозиційних сил – єдиний спосіб зберегти країну і досягти нормальних умов життя для українців. На його думку, в Україні є для цього всі необхідні можливості і ресурси.

«Тому я розмовляю з усіма. Хоча міг би сісти і сказати: я з Януковичем і Ющенко ніколи справ не мав, не ходив у політику, я – білий і чистий. Але я не можу так зробити! Я люблю свою країну і хочу, щоб Україна була сильною і процвітала. Я впевнений, що це можливо! У нас колосальний потенціал! Не вірте нікому з нинішніх політиків, коли вони говорять, що підняття зарплат до нормального рівня – це демагогія! Польща, Румунія, Угорщина, хто завгодно поруч живуть нормально! А у нас навіть думка про те, що можна жити по-людськи – називається популізмом. Це не популізм, а здоровий глузд!» – зробив висновок Вадим Рабінович.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж