Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

«Потрібна була картинка», – Середюк розповів, що слідство у кримінальному провадженні проти нього завершено

Йому вже висунули обвинувачення, а справу незабаром передадуть до суду
Заступник міського головиВолодимир Середюк, котрого у травні 2018 року затримали через підозру у хабарі, розповів, що йому вже висунули обвинувачення, а справу незабаром передадуть до суду. Проте у слідства, котре наразі завершилося, немає ані задокументованого факту вимагання неправомірної вигоди, ані одержання неправомірної вигоди. Про це посадовець повідомив у програмі «Майдан» на телеканалі «Чернівецький промінь».


– Із моменту так званого затримання до мого першого допиту минуло 5 місяців. Допит проходив швидко. Причому озвучили все те, що й на початках. Матеріалів немає взагалі ніяких, немає факту задокументованого вимагання хабара, не доведений він, немає факту одержання коштів, – заявив Володимир Середюк.

Він також розповів, що під час неформальної розмови зі слідчим довідався – із восьми слідчих у його справі троє відмовилися від підписання обвинувального акту.

– Ніхто не хоче брати на себе цю відповідальність, розуміючи, що справа у суді є провальною, – вважає заступник міського голови.  
На запитання ж Володимира Середюка, навіщо було робити це шоу, слідчий відповів: «Нам теж інколи потрібна картинка, щоб було з чим вийти у ЗМІ та прозвітувати». скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж