Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Верховна Рада ухвалила закон про розмитнення «євроблях»

Фото: asn.in.ua
Автомобілі, які будуть розмитнені упродовж 90 днів після вступу закону в силу, матимуть пільговий коефіцієнт 0,5
Верховна Рада ухвалила зміни до Податкового Кодексу, які знизили вартість легалізації авто із «єврономерами». Про це повідомляє ВВС Україна«За» проголосували 250 депутатів. Голосування відбувалося на тлі акції, яку другий день поспіль проводили біля парламенту власники таких авто і активістів ГО «Авто-Євро-Сила»

Згідно із ухваленими депутатами змінами до Митного і Податкового кодексів вартість розмитнення авто, які завозять для особистого використання, визначатиметься залежно від базової ставки і двох коефіцієнтів - об'єму двигуна і віку авто.

Нові базові ставки акцизу будуть такими:
  • 50 євро за авто з двигуном до 3000 куб. см на бензині
  • 100 євро за авто з двигуном понад 3000 куб. см на бензині
  • 75 євро за авто з двигуном до 3500 куб. см на дизелі
  • 150 євро за авто з двигуном понад 3500 куб. см на дизелі
  • 1 євро за 1 кВт-годин ємності авто з електричним акумулятором.
Наприклад, якщо брати найпопулярніші авто з об'ємом двигуна від 1500 до 2500 кубів, то для нового авто мито становитиме 1,5 (2,5)*50*1=75 (125) євро. Якщо цьому авто, наприклад, три роки, то сума зросте до 225 і 375 євро відповідно. При цьому тимчасові пільги на ввезення уживаних авто будуть скасовані.

Крім змін у ставках акцизів, пропонується надати пільговий коефіцієнт 0,5 для автомобілів, які будуть розмитнені упродовж 90 днів після вступу закону в силу. Тобто у разі, якщо реєстрацію буде завершено впродовж трьох місяців після набуття законом чинності, власник авто сплатить лише половину необхідних платежів. Цю поправку ухвалили з голосу буквально за декілька хвилин до фінального голосування за законопроект.

Митні платежі, отримані у 2018-2019 роках від легалізації авто на єврономерах, підуть у Пенсійний фонд.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж