Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У Чернівцях презентують віртуальний музей-архів поета Тараса Мельничука

Проект презентують 15 листопада у Літературному Целанівському Центрі
15 листопада о 17:00 у Літературному Целанівському Центрі (вул. О. Кобилянської, 51) відбудеться презентація проекту «Тарас Мельничук. Віртуальний музей-архів». У події візьмуть участь розробники сайту письменник і видавець Василь Карп’юк, а також письменник і літературознавець Мирослав Лаюк.
 
Тарас Мельничук (1938 – 1995) – поет, якого називають Князем Роси, один з найоригінальніших, найгеніальніших і найтрагічніших митців ІІ половини ХХ століття, один із перших, хто під час радянських репресій 70-х був ув’язнений «за вірші».

Віртуальний музей-архів Тараса Мельничука – новий підхід до збереження та популяризації спадщини поета. Сайт представляє Тараса Мельничука через факти із його життя, твори й дискурси, з ним пов’язані. Зокрема, тут є відповідь на питання, чому поет не міг писати у розграфлених зошитах, як двічі потрапив у тюрму і яким парадоксальним чином у його творчості поєднується ніжність та жорстока реальність радянських буднів.

У рамках проекту так само будуть представлені розшифровані рукописи віршів Тараса Мельничука, які мають детективну історію і які нещодавно були знайдені й скоро стануть книжкою.

Проект «Тарас Мельничук. Віртуальний музей-архів» втілює видавництво Discursus за підтримки Українського культурного фонду.
У Чернівцях презентують віртуальний музей-архів поета Тараса Мельничука
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж