Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Міністерство інфраструктури візьметься за розвиток аеропорту у Чернівцях

Із залученням консультантів від International Finance Corporation
Міністерство інфраструктури України планує розвиток Міжнародного аеропорту «Чернівці» імені Леоніда Каденюка на основі державно-приватного партнерства (ДПП) із залученням консультантів від International Finance Corporation. (IFC). Про це повідомляє інформаційне агентство «Interfax-Україна».

«Обговорюємо з секретарем Чернівецької міської ради Василем Проданом та комунальними службами питання розвитку місцевого аеропорту на основі державно-приватного партнерства із залученням консультантів IFC», – повідомив радник міністра інфраструктури Юрій Гусєв на своїй сторінці у Facebook.
Міністерство інфраструктури візьметься за розвиток аеропорту у Чернівцях
Він зазначив, що аеропорт цього року показав позитивну динаміку пасажиропотоку: за десять місяців він зріс на 45% порівняно з показником за весь 2017 рік, а загалом за підсумками цього року очікується зростання більш ніж на 50% – до 75 тисяч.

Мінінфраструктури вважає за необхідне реконструювати низку регіональних аеропортів, зокрема, щоб аеропорт «Чернівці» міг приймати повітряні судна типу Boeing-737-800/900, Аirbus-320/321.

Згідно з інформацією на сайті аеропорту, нині регулярні рейси до нього раз на день здійснює авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» на літаку Embraer-90.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж