Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Весільний рай – Радіо Свобода презентувало фільм про Волоку

У цьому селі на 3 тисячі чоловік працює п'ять повноцінних фабрик
Фільм про весільну столицю Чернівецької області – село Волоку Глибоцького району – презентували Радіо Свобода та телеканал «Настоящее время».

У стрічці, зокрема, сказано, що місцевих мешканців називають «людьми білого одягу», а саму Волоку – «весільним раєм». Сукні, пошиті тут, продають на 5 континентах.

«У весільній моді задіяні всі жителі Волоки. У цьому селі на 3 тисячі чоловік працює п'ять повноцінних фабрик і ще майже чотири сотні приватних підприємців. Усіх їх цілими днями об'єднує одна справа – шиють весільні сукні.

Від дешевих, які йдуть по 30 доларів в опт, до виконаних за індивідуальним замовленням – таке може коштувати більше тисячі доларів.
Найдорожче, що створили місцеві вмілі руки, – костюм нареченої, розшитий коштовностями. Волочани з гордістю повідомляють про його ціну – 10 тисяч доларів. Кілька років тому в моду увійшли інші наряди.

Кожна дівчина, котра поважає себе, особливо свідок на весіллі, повинна мати національний костюм, який коштує від 3 тисяч доларів до 7. І майстринь, які беруться такий зшити, в селі всього кілька», – ідеться в описі до відео.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж