Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівецька команда здобула бронзу на Кубку України з рукопашного бою

Чернівецька організація партії «За життя» підтримала буковинських спортсменів
До святкування 25 річниці Всеукраїнської  Федерації рукопашного бою України, яке відбулося в столиці, доєдналися і 20 чернівецьких спортсменів. У змаганнях взяли участь рукопашними з усієї України, чернівецька команда посіла третє командне місце. 

«Я рукопашник з великим досвідом та тренер можу з упевненістю сказати, що достойні виступи під час змагань, призові місця, медалі  – це результат щоденних тренувань, наполегливості та бажання бути кращими. Це командна робота спортсменів та тренерів. Дуже важливою є підтримка меценатів в організації підготовки до змагань. Хочеться за це подякувати чернівецькій організації політичної партії «За життя», адже ця політична сила завжди активно допомагає і підтримує наших спортсменів», – розповів Руслан Адамович, президент Чернівецької міської федерації рукопашного бою 

«Приємно, що Всеукраїнській Федерації рукопашного бою 25 років, за цей час багато досягнень та великих перемог. Я вітаю з цією подією всіх українських спортсменів, а також чернівецькі команди, які завжди гідно представляють Буковину на Всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Чернівецька організація «За життя» завжди підтримує спортсменів та розвиток спорту в цілому, адже здорова, спортивна, загартована нація – це запорука успішної країни», – зазначив Володимир Кедь, керівник Чернівецької обласної організації політичної партії «За життя».

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж