Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Помер професор ЧНУ Петро Полянський

Протягом багатьох років професор Полянський очолював методичну роботу кафедри кореляційної оптики
На 58-му році життя відійшов у вічність професор кафедри кореляційної оптики Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича Петро В’ячеславович Полянський. Про це повідомили на офіційному сайті ЧНУ.
 
Петро В’ячеславович Полянський закінчив кафедру фізики твердого тіла Чернівецького Університету у 1988 році. Кандидатську дисертацію захистив у 1991 році. А 2000 р. отримав науковий ступінь доктора фізико-математичних наук зі спеціальності «Оптика, лазерна фізика». У 2001 році отримав звання професора. Весь час працював на кафедрі кореляційної оптики Чернівецького національного університету.
Наукові досягнення професора Полянського визнані провідними фахівцями світу. Науковий доробок складає понад 180 публікацій у фахових виданнях (індекс Гірша – 16), у тому числі глави у міжнародних монографіях з тематики голографічної асоціативної пам’яті, концепції крайової дифракційної хвилі Юнга-Рубіновича, сингулярної оптики частково когерентних, частково поляризованих і поліхроматичних оптичних полів, а також з історії оптики.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж