Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Рабінович: ми втричі знизимо тарифи на газ для населення, повернувши надра в держвласність

Цього можна домогтися, прийнявши відповідне рішення Верховної Ради про передачу надр державі
Першим рішенням «Опозиційної платформи – За життя» в новому парламенті буде повернення українських надр у державну власність. Це дозволить знизити тарифи на газ як мінімум у три рази. Про це в ефірі авторської програми на телеканалі «112 Україна» заявив народний депутат і лідер партії «За життя» Вадим Рабінович.

За словами політика, тарифи на газ для населення можна швидко знизити в кілька разів. Так, при поверненні надр у державну власність можна домогтися зниження тарифів на цей ресурс як мінімум у три рази. «Україна видобуває 20,4 мільярди кубометрів газу щорічно. За Конституцією, він належить народу і повинен продаватися за собівартістю. Витрачаємо ми 15 мільярдів кубометрів. Тобто свого газу нам досить, а значить, тарифи повинні бути знижені одномоментно в три рази», – заявив парламентар.

За його словами, цього можна домогтися, прийнявши відповідне рішення Верховної Ради про передачу надр державі. «Першим рішенням нового парламенту з перемогою «Опозиційної платформи — За життя» буде повне повернення у власність держави всіх ресурсів. Це не складно. Це і західний шлях, зокрема », – зазначив лідер партії «За життя».

Нагадаємо, раніше Вадим Рабінович заявив, що для того, щоб Україна стала економічним локомотивом Європи, потрібно прибрати безграмотних менеджерів з влади. Це, на думку політика, допоможе побудувати в країні нормальну економіку. «Якби нами правили нормальні, економічно освічені люди, наша країна процвітала б! Ми – сильна країна з величезним потенціалом. Ми можемо стати локомотивом Європи, яка буде дивитися на нас і думати, як це вдалося. Це просто, насправді! Просто потрібно прибрати недоумків – і будемо будувати нормальну економічну систему», – переконаний політик.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж