Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Раді з’явиться нова депутатська група «Опозиційна платформа – За життя»

«Хотілося б створити найбільшу депутатську групу в цьому парламенті», – заявив Вадим Рабінович
У найближчі дні у Верховній Раді України з’явиться нова депутатська група «Опозиційна платформа – За життя». Таку заяву зробив народний депутат України і лідер партії «За життя» Вадим Рабінович у кулуарах парламенту в середу, 20 листопада.

«Я вважаю, що це правильно, це потрібно. Ми будемо її розширювати за рахунок інших депутатів. Сподіваюся, що це дасть новий поштовх, тому що так далі жити не можна. Сьогодні в Україні ситуація складається таким чином: або ми здамося і загинемо, або будемо воювати за своє майбутнє. «Опозиційна платформа — За життя» налаштована на «війну» з нинішньою владою», — заявив Вадим Рабінович.

У свою чергу народний депутат Юрій Бойко повідомив, що в подальшому частина фракції «Опозиційний блок» приєднається до депутатської групи «Опозиційна платформа — За життя». «У нас є ще кілька пропозицій від депутатів різних груп, які розуміють, що майбутнє України — за стабільністю та розвитком, і вони також будуть членами нашої групи», — заявив політик.

На питання, чи запрошували до нової депутатської групи представників інших фракцій, Юрій Бойко відповів ствердно. «Так, ми запрошуємо депутатів з інших фракцій і груп, і попередньо вони дали свою згоду», — заявив депутат.

Також Вадим Рабінович уточнив, що за цей напрямок відповідає він, і «поки не видасть всіх подробиць». «Хотілося б створити найбільшу депутатську групу в цьому парламенту. А чи вдасться нам це зробити — подивимося», — зауважив політик.

Відзначимо, під час ранкового засідання 20 листопада співголова фракції «Опозиційний блок» Олександр Вілкул з парламентської трибуни повідомив про те, що рішенням фракції народні депутати Юрій Бойко і Сергій Льовочкін виключені з її складу. Нагадаємо, Юрій Бойко обіймав посаду співголови депутатської фракції «Опозиційний блок», а Сергій Льовочкін — заступника голови цієї фракції.

Раніше «Опозиційна платформа – За життя» висунула Юрія Бойка єдиним кандидатом на пост президента на виборах, які заплановані на березень 2019 року.
 
 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж