Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Депутати підтримали петицію щодо ремонту двору школи №11 у Чернівцях

У разі наявності фінансового ресурсу, можливість виконання робіт розглядатиметься у 2019 році
Депутати міської ради підтримали електронну петицію щодо ремонту прилеглої дороги та двору школи №11. Про це повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради.

Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 є учасником проекту «Енергоефективність в будівлях бюджетної сфери у Чернівцях», який реалізується Чернівецькою міською радою за підтримки міжнародної фінансової організації Північної Екологічної Фінансової Корпорації NEFKO та Фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності і довкілля.

Проектом передбачено проведення ремонтних робіт з утеплення фасаду, даху, заміни вікон, інженерних мереж, облаштування вентиляції тощо. Після проведення зазначених робіт, управління освіти Чернівецької міської ради подасть бюджетний запит на виділення коштів для облаштування шкільного двору.

У затвердженій Програмі будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів житлово-комунального господарства в м. Чернівцях на 2017-2020 роки «Комфортне місто» виконання робіт з капітального ремонту міжбудинкового проїзду між будинками № 3 на вул. Південно-Кільцевій та Чернівецькою загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів № 11 було передбачено на 2018 рік.
Враховуючи обмежене фінансування, виконати зазначені роботи в поточному році не було можливості.

Управлінню освіти міської ради після проведення робіт по проекту «Енергоефективність в будівлях бюджетної сфери у м. Чернівці» доручено виконати роботи по благоустрою шкільного двору. Департаменту житлово-комунального господарства міської ради доручено підготувати бюджетний запит на капітальний ремонт міжбудинкового проїзду між будинками № 3 на вул. Південно-Кільцевій та Чернівецькою загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів №11.

У разі наявності фінансового ресурсу, можливість виконання робіт розглядатиметься у 2019 році.
 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж