Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Кавомати Tako Чернівці Головна 177

Рабінович і Бойко стрімко злетіли у рейтингу після об’єднання – опитування

Тимошенко набирає 16,2% голосів, Бойко – 14,1%
Після того як Вадим Рабинович і Юрій Бойко оголосили про створення «Опозиційною платформи – За життя», їх рейтинги стрімко злетіли. Про це свідчать результати опитування, проведеного Центром «Софія» 18-22 листопада.  Згідно з результатами, Тимошенко набирає 16,2% голосів (серед тих, хто буде голосувати), Бойко, як єдиний кандидат від «Опозиційною платформи – За життя» – 14,1%.

Решта кандидатів значно відстають від двох лідерів. Президент Петро Порошенко набирає 8,2%, шоумен Володимир Зеленський – 7,9%, лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко – 7,2%. П'ятивідсотковий рубіж також долають музикант Святослав Вакарчук (5,8% голосів) і лідер Радикальної партії Олег Ляшко (5,4%). Менше 3% набрали відразу кілька інших кандидатів.

Також було проведено опитування щодо того, за кого українці проголосували б на парламентських виборах. Лідерами з великим відривом є «Батьківщина» – 15,1% респондентів (серед тих, хто буде голосувати) і «Опозиційна платформа – За життя» (об'єднання Опозиційного блоку і партії «За життя») – 14,4%. Також 5% бар'єр долають БПП «Солідарність» – 7,1%, «Слуга народу» – 6,9%, «Громадянська позиція» – 5,6%, Радикальна партія Олега Ляшка – 5,2%. Шанси потрапити до парламенту зберігає «Самопоміч» – 4,1%. Решта партій мають рейтинг менше 3%. 
 
Опитування проводилося Центром соціальних досліджень «Софія» в усіх областях України (на підконтрольних територіях) за винятком АР Крим. Було опитано 1024 респондента. Статистична похибка – не більше 3%.
 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж