Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У листопаді служити за контрактом пішли близько півсотні буковинців

З нового року мінімальна зарплатня у військових складе 10 тисяч гривень У програмі «Діалоги» на телеканалі«Чернівецький промінь» головний військовий комісар Чернівецької області Віталій Чурай розповів, що в листопаді військкомати Буковини прийняли менше контрактників, ніж попередніми місяцями. Цього разу на службу за контрактом пішли близько 50 чоловік.
 
– Зараз охочих більшає. Зокрема, відомий буковинський волонтер Дмитро Чернишов відправив свого сина до бригади морської піхоти. Листопад у цьому плані не був показником, адже ми більше займалися питаннями строкової служби та дещо менше уваги приділяли залученню нових контрактників. У грудні хотілося б залучити близько 70 хлопців та дівчат до служби за контрактом. Такого показника ми досягли у жовтні. До речі, щомісяця до професійного війська приходять 5-6 представниць прекрасної статі, – каже Віталій Чурай.

 

За словами очільника обласного військкомату, з 1 січня наступного року передбачають підвищення грошового забезпечення для військовослужбовців. Так, солдат першого дня служби за контрактом буде отримувати 10 тисяч гривень. Це буде мінімальна зарплатня для професійних військовослужбовців. За вислугу, вищі звання чи посади вони отримуватимуть більше.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж