Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Кавомати Tako Чернівці Головна 177

Пухлина продовжує рости: 8-річній Насті Бирчак потрібна термінова допомога

Дівчинка вже пережила операцію та декілька хіміотерапій
8-річній чернівчанці Анастасії Бирчак, яка вже більше півроку бореться з тяжкою недугою, потрібна термінова допомога. На початку квітня 2018 року дівчинці встановили діагноз дифузна астроцитома стовбура головного мозку.

Завдяки допомозі небайдужих, Насті зробили операцію та променеву терапію в Туреччині. Але в ході втручань виникли ускладнення, і було видалено лише невелику частину пухлини. Наразі Настя пройшла 5 курсів хіміотерапії в таблетках, 4 курси в капельницях та інше дороговартісне лікування. Кожна хімія давалася маленькій чернівчанці дуже важко. 

Після операції результати зроблених МРТ вказували на ріст пухлини. У ніч проти 4 грудня стан Насті раптово погіршився: стався напад судом з порушенням свідомості. Стан дитини вкрай важкий, хоча вона отямилася, дихає самостійно, почала їсти і пити. Настю перевели з реанімації в кардіоревмогематологічне відділення Чернівецької обласної дитячої лікарні. 

Дівчинці невідкладно необхідно оперативне втручання. У Берліні погодилися провести Насті повторну операцію, вартість якої складає 62.000 євро.

Пухлина продовжує рости: 8-річній Насті Бирчак потрібна термінова допомога

Пухлина продовжує рости: 8-річній Насті Бирчак потрібна термінова допомога

Самотужки зібрати таку суму батьки дівчинки не в змозі, тому звертаються по допомогу до небайдужих. Врятувати життя маленької Насті, можна перерахувавши кошти на один з вказаних рахунків:
 
Платіжні реквізити:

Гривнева карта ПриватБанку: 4149 4991 0467 0185 (отримувач Бирчак Юлія Василівна)


https://www.gofundme.com/help-byrchak-anastasiia

Валютні перекази можна здійснити по PayPal MoneyGram, отримувач BYRCHAK IULIIA, UKRAINE.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж