Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Рабінович вимагає від Кабміну врятувати Одеський припортовий завод

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Він звернув увагу прем’єр-міністра, що сьогодні заводу складно витримувати конкуренцію з продукцією російських підприємств

Народний депутат України, лідер партії «За життя» Вадим Рабінович звернувся до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з вимогою втрутитися в ситуацію з Одеським припортовим заводом і виплатити співробітникам підприємства заборгованість по заробітній платі.

«Зараз працівники заводу не отримують заробітну плату вже півтора місяці, а до цього затримки починалися з п’яти днів. Через це працівники залізничного цеху повідомили керівництву про припинення виконання своїх трудових обов’язків згідно з колективним договором — 23 листопада 2018 року колектив залізничного цеху припинив обслуговування підприємства та контрагентів «Дельта Вілмар» і «Бориваж» з вимогою виплатити заробітну плату», — написав парламентарій на своїй сторінці у Facebook.

Він звернув увагу прем’єр-міністра, що сьогодні заводу складно витримувати конкуренцію з продукцією російських підприємств через те, що в РФ хімічні виробники на внутрішньому ринку отримують від держави знижені ціни на газ. Через це продукція Росії значно більше конкурентна і витісняє українського виробника. Якби Одеський припортовий завод отримував аналогічну підтримку держави, то складав би реальну конкуренцію на ринках, вважає Рабінович.

«З огляду на вищевикладене, прошу Вас і очолюваний Вами Кабінет Міністрів України в найкоротші терміни забезпечити повернення ВАТ «Одеський припортовий завод» переплати податку на прибуток розміром 489,8 млн гривень, надати ВАТ «Одеський припортовий завод »довгостроковий пільговий стабілізаційний кредит у розмірі не менше 500 млн гривень мінімум на 3 роки з мінімально можливою процентною ставкою для погашення заборгованості із зарплати та спожиті енергоносії», — написав парламентарій.

Також Вадим Рабінович запропонував встановити на певний період знижку в 20% на природний газ ОПЗ як державного підприємства стратегічного значення і сформувати на заводі державне замовлення на забезпечення мінеральними добривами внутрішнього ринку.

«Як Ви знаєте, місто Південне є містом-донором, який відповідно до прийнятого Закону України «Про Державний бюджет на 2019 рік» повинен передати до Державного бюджету 57,6 млн гривень. Однак з огляду на вищесказане, вважаю, що потрібно вирішити можливості зменшення цієї суми до мінімуму хоча б на час стабілізації роботи ВАТ «Одеський припортовий завод», — підсумував депутат, запропонувавши Гройсману взяти вирішення цього питання під свій особистий контроль.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно