Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«Незважаючи на воєнний стан, влада продовжує вганяти Україну в борги», – Рабінович

На його думку, МВФ все одно, що їх транш «осяде в кишенях корумпованої верхівки, бо основне завдання цієї фінансової організації — поневолення українців шляхом навішування мільярдних боргів»
Незважаючи на воєнний стан, який введено в Україні, влада продовжує вганяти країну в борги перед Міжнародним валютним фондом. Таку думку висловив народний депутат і лідер партії «За життя» Вадим Рабінович на своїй сторінці у Facebook.

«Нинішня влада з великою готовністю виконує будь-які примхи МВФ — аби отримати черговий траншик. І ніякий воєнний стан цьому не перешкода. Ми з одного боку кричимо на весь світ «караул, на нас напали», а з іншого — розповідаємо, що у нас все стабільно і можна давати нам у борг. Говоримо, що у нас все добре в економіці — але при цьому випрошуємо все більше боргів під приводом того, що без них нам не вижити. Влада остаточно забрехалась і прокралася — це вже видно будь-якій розсудливій людині», — написав депутат.

На його думку, МВФ все одно, що їх транш «осяде в кишенях корумпованої верхівки, бо основне завдання цієї фінансової організації — поневолення українців шляхом навішування мільярдних боргів».

«Та й ми самі вже розплачуємося за подачки від МВФ підвищеними тарифами, вирубаними лісами, убивчими псевдореформами. Влада використовує народ як розмінну монету, а наші з вами гаманці — як своє кредитне зобов’язання. Ось вам докази. Влада підвищила тарифи на газ на чверть, щоб пограбувати українців ще більше. Це ж підвищення вона використовує для того, щоб позичити у МВФ 3,9 мільярда доларів», — вважає він.

Політик упевнений, що до виборів представники нинішньої влади будуть намагатися нагорнути якомога більше грошей, щоб потім виїхати з України в більш успішні країни.
 
«Влада так поспішає, тому що знає — вони програють, ніхто вже за них не проголосує після всього, що вони зробили з країною і людьми», — підсумував Рабінович.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж