Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Чернівчан запрошують на здибанку біля ватри на Главки

На теплі зимові посиденьки можна запросити друзів, родину та усіх охочих відчути атмосферу великої ватри і творити добро
Студенти Української Академії Лідерства запрошують чернівчан атмосферно провести час біля великого вогнища з гарячим чаєм і душевними розмовами.
 
Здибанка біля ватри відбудеться у вівторок, 11 грудня, на вулиці Й. Главки, 18. На усіх охочих чекатимуть співи, новорічні пісні, музика, танці, аніматори, феєрверки, гірлянди та теплі обійми. 

«Наша мета – продемонструвати можливість створення малобюджетних подій, відтворити досвід європейських громад з самоорганізації власних просторів та проінформувати мешканців Чернівців про цілі проекту «Відкритий простір». Ми збираємось на вулиці Йосипа Главки і це буде хорошим початком майбутніх спільних заходів з громадою міста», – повідомляють організатори.

У анонсі події зазначається, що на теплі зимові посиденьки можна запросити друзів і родину, взяти бабусю, дідуся та дітей, одногрупників і всіх охочих відчути атмосферу великої ватри і творити добро.

«Чернівцям не вистачає чогось, що може об’єднати людей разом і заспокоїти їх у такий важкий час. Ви зможете зробити добру справу й долучитись до благодійного проекту «Миколайчики», – зазначають студенти УАЛ.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж