Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У Чернівцях відкриють виставку живопису Майї Поліщук та фотографій В'ячеслава Тарновецького

Відкриття виставки 20 грудня у Steinbarg Gallery & Cafe
20 грудня 18:00 у Steinbarg Gallery & Cafe (вул. Університетська, 11) відбудеться відкриття спільної виставки художниці Майї Поліщук та фотографа В'ячеслава Тарновецького «У напрямку до Мистецтва».
 
Організатори – Борис Савельєв та Наталія Богомаз.
 
Майя Іллівна Поліщук народилася і виросла у Чернівцях, закінчила середню школу № 1, вчилася і закінчила інститут у Ленінграді, вийшла заміж, народила і виховала двох дочок, працювала в проектних інститутах в Полтаві та Чернівцях, куди повернулася в 1974 році. 
Живописом захопилася в 1990 році, самостійно освоїла техніку письма, віддає перевагу олійним фарбам на полотні. Брала участь у численних групових виставках Національної Спілки Художників України в Чернівцях. Роботи Поліщук знаходяться в багатьох приватних колекціях в США, Європи, Ізраїлю.
 

В'ячеслав Владиславович Тарновецький, (народився у 1945 році в Чернівцях, помер у 2002 році у Чернівцях), закінчив середню школу № 1, Чернівецький державний університет, за фахом фізик-оптик, захистив кандидатську дисертацію і до самої смерті працював в університеті як викладач. Виховав трьох дочок, був турботливим батьком.
Фотографією захопився в 1963 році, самостійно освоївши техніку зйомки та друку, був головою Чернівецького фотоклубу і відділення Союзу Фотохудожників України. Учасник численних Персональних і групових виставок в Європейських та Американських Музеях і галереях. Роботи Тарновецького знаходяться в багатьох музеях, галереях і приватних колекціях Європи, США та Ізраїлю.

 

 

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж