Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

ЧТУ отримує із міського бюджету 60 мільйонів гривень компенсації на рік

Громада Чернівців не захотіла здорожчання проїзду в тролейбусах, але повинна розуміти, що різницю в тарифі ми платитимемо ЧТУ з бюджету, – Продан
Економічно обґрунтована ціна за проїзд у чернівецьких тролейбусах нині складає 4,5 гривні. Тож на кожному пасажирові, котрий сплачує за свій проїзд, Чернівецьке тролейбусне управління недоотримує півтори гривні. Попри це, на громадських слухання, що відбулися днями в Чернівцях, містяни вирішили не підвищувати тариф.

– Ціни на дизельне пальне та електроенергію постійно зростають. Тож якщо зараз економічно обґрунтована ціна 4 гривні 50 копійок, а чернівчани платять 3 гривні, це означає, що різницю в тарифі ми відшкодовуємо тролейбусному управлінню з бюджету, – каже Василь Продан.

До прикладу, 2017 року сума компенсацій для ЧТУ склала 63 мільйони гривень. Тобто, рівно на таку суму зменшаться видатки на дороги, тротуари, освітлення, садочки, лікарні тощо.

– Проте, це рішення громади. Чернівчани повинні усвідомлювати, чим вони жертвуватимуть, ухвалюючи його, – каже Василь Продан.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж