Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Кавомати Tako Чернівці Головна 177

Рабінович: ми переплати 15 мільярдів гривень за електроенергію

За словами політика, за останні роки вартість електроенергії для населення піднялася на 300%
Через корупційні схеми нинішньої влади з продажу населенню електроенергії за завищеними цінами, українці переплатили за електрику 15 мільярдів гривень. Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат і лідер партії «За життя» Вадим Рабінович.

За словами політика, за останні роки вартість електроенергії для населення піднялася на 300%. Незважаючи на бідність, війну, дефіцит бюджету і непосильні кредити МВФ, олігархи продовжують обкрадати українців. У результаті Україна займає перше місце в світі за вартістю електроенергії, виробленої ТЕС, у той час як країни, у яких немає свого вугілля, платять за електроенергію в рази менше.

«Ми з вами вже переплатили за електрику за корупційними схемами 15 мільярдів гривень. Я багато раз приводив світові рейтинги, де Україна займає перші місця за рівнем корупції. Я постійно нагадую про тарифи, які піднімають на догоду олігархам. Нам пора вже всім зрозуміти, що наша влада не зацікавлена в гарному житті народу», – заявив лідер партії «За життя».

Рабінович також додав, що головна мета нинішньої влади – встигнути вкрасти у доведених до злиднів українців ще кілька мільярдів. Перемогти це можна тільки голосуванням на наступних виборах. «Ці злодійкуваті недоумки настільки знахабніли, що навіть і не думають прикривати відверто корупційні схеми. Вони їх просто узаконили! Ми з вами на найближчих виборах повинні дати цьому оцінку. Ви хочете, щоб ці нахабні морди залишилися у своїх кабінетах? Ні? Тільки голосуванням на виборах ми можемо змінити цю бездарну владу», – заявив парламентар.

Він нагадав також, що в програмі «Опозиційної платформи – За життя» є пункт про негайне зниження тарифів у три рази. «Ми не тільки обіцяємо, ми пропонуємо конкретні механізми, як це можна зробити відразу після виборів. Вірю, що нам з вами вдасться врятувати нашу країну!» – підсумував Вадим Рабінович.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж