Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Рабінович: влада розпродає за безцінь держпідприємства

«Миколаївський суднобудівний завод «Океан» продали у десять разів дешевше за початкову вартість 
Влада, розпродаючи за безцінь державні підприємства, поспішає розікрасти ще кілька мільярдів до виборів. Про це народний депутат і лідер партії «За життя» Вадим Рабінович написав на своїй сторінці у Facebook.

«Миколаївський суднобудівний завод «Океан» продали за 122 мільйони гривень. Це в десять разів дешевше, ніж його стартова ціна! Спочатку вартість «Океану» становила 1,8 млрд грн, але потім її знизили до 1,16 млрд грн. Торги провели зі зниженням початкової вартості. У підсумку продали за 122 мільйони гривень. Державне, тобто наше з вами, майно розбазарюють за безцінь! Українці на цій угоді втратили мільярд гривень!», – обурився парламентар.

За його словами, влада фактично відмовилася від цих грошей. При цьому керівники країни розповідають, що в казні немає коштів на підвищення соціальних стандартів, про дірку в Пенсійному фонді, про необхідність брати кредити у МВФ. «Розумієте, насправді це ж навіть не дурість – це цілком логічний з точки зору влади хід. Вони прекрасно розуміють, що їм недовго залишилося, що на виборах їх просто зметуть. Тому і вирішили наостанок нагорнути побільше грошей і дограбувати Україну, розпродавши за смішними цінами залишені держпідприємства. Адже тимчасові виконавці в керівництві країни не вміють управляти підприємствами, які могли б наповнювати державний бюджет, створювати робочі місця, розвивати економіку», – розповів народний депутат.

Політик вважає, що нинішня влада не може призначити ефективне керівництво на держпідприємства, тому що розподіляє посади за принципом кумівства. «Їм простіше все продати, закрити, зруйнувати, залишивши людей без роботи, а колись економічно передову країну – без промисловості. Це абсолютно згубний підхід! Стратегічні підприємства, які можуть приносити прибуток країні і виробляти продукцію, здатну конкурувати на світових ринках, повинні перебувати у власності держави», – впевнений Рабінович.

«Опозиційна платформа – За життя» однією зі своїх головних цілей ставить масштабну деприватизацію стратегічних підприємств. Ми обов’язково повернемо їх народу України. При цьому ми не будемо ділити крісла «між своїми», а поставимо на чолі заводів і фабрик професійних менеджерів. Це дозволить нам відтворити потужний промисловий потенціал, забезпечити роботою мільйони українців і наповнити казну набагато ефективніше, ніж при бездумному розпродажу народного добра», – підкреслив політик.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж