Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

«Розвиток хай-теку, сільського господарства та банківської системи виведуть країну з кризи», – Рабінович

Народний депутат висловив обурення тим, що влада не розвиває економіку України
Хай-тек, сільське господарство і банківська система повинні стати пріоритетами розвитку нашої країни. Про це народний депутат і представник «Опозиційної платформи — За життя» Вадим Рабінович заявив у програмі «Велика інтерв’ю з великим політиком» на телеканалі «112 Україна».

«Україна у 1991 році посідала п’яте місце у світі з промислового виробництва, а сьогодні — у другій сотні рейтингу. Ось підсумок правління цієї влади. Нагадаю, що в той час, у 1991 році, Україна була однією з перших у кораблебудуванні, машинобудуванні, космічній сфері. Але цих галузей у нас вже не існує. Чи можемо плакати і вкладати мільярди, але це не допоможе. До відома, завод останній Миколаївський суднобудівний держава продала за 110 мільйонів гривень! І про що тепер розмовляти з владою? Вони ж розповідали про глобальну приватизацію, яка принесе мільярди», — заявив парламентарій.

За його словами, державі потрібно розвивати сфери, які зараз популярні в усьому світі: хай-тек, сільське господарство, банківська галузь.
 
«Хай-тековські фірми на Заході наповнені українськими хлопцями. Потрібно створювати кластери, хаби, розвивати цей напрям. Робити наголос на тому, що розвивається. Я б, наприклад, зробив акцент на екологічно чистій продукції в сільському господарстві. Тому що на чистих продуктах схиблений весь світ. У нас чудова земля — давайте цим займемося. Я б розвивав спокійно банківську систему, тому що у нас вигідне географічне положення між Сходом і Заходом», — вважає політик.

Народний депутат висловив обурення тим, що влада не розвиває економіку України.
 
«Є маса речей, де ми можемо отримати колосальну перевагу. А що робить влада? Назвіть хоч один напрямок, який вона розвиває? Куди вкладають гроші? Наприклад, «Південмаш» каструлі випускає. Я недавно послу однієї з європейських країн розповідав, що я вважаю європейським курсом. Це не тоді, коли з країни всі соки висмоктують і власний ліс змушують спилювати. Європейський курс — це коли європейський рівень життя, високі стандарти життя прийшли в Україну. А у нас європейським курсом називають обкрадання своєї країни», — підсумував Вадим Рабінович.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж