Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Всеукраїнський з’їзд руху «Справедливість» висунув Валентина Наливайченка кандидатом у президенти

Активну участь у форумі взяла Чернівецька організація Руху «Справедливість», яку очолює Ігор Кобеля У Києві відбувся всеукраїнський з’їзд політичної партії «Громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка «Справедливість».
Це перший в Україні «електронний з’їзд» політичної партії. У заході взяли участь понад 200 делегатів, зареєстровані за допомогою іменних електронних карток з QR-кодом. Серед учасників – голови партійних осередків та громадських партнерських організацій з усієї країни, члени політради партії. Були запрошені гості та журналісти.
Всеукраїнський з’їзд руху «Справедливість» висунув Валентина Наливайченка кандидатом у президенти
Виступаючи перед зібранням, лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко наголосив, що своїми пріоритетами в оздоровленні української економіки вважає її інноваційний розвиток, забезпечення чесної конкуренції. Він проти домінування монополій, олігархічних схем, відтоку капіталу в офшори. Нагальними, за словами Наливайченка, є відродження таких стратегічних галузей як літако- та кораблебудування, космічна сфера, а також розвиток інфраструктури і реалізація транзитної ролі України.

Валентин Наливайченко наполягає на запровадженні, за прикладом передових країн світу, електронного урядування, яке забезпечить легке і доступне надання громадянам послуг.
 
«Буде створений єдиний веб-портал, на якому кожен українець зможе безкоштовно отримати всі адмінпослуги – від реєстрації бізнесу до запису дитини у дитсадок. І усе це без черг, чиновників і хабарів», – заявив лідер «Справедливості».

За підсумками електронного з'їзду констатовано: у результаті масової підтримки громадськості, лідера Руху «Справедливість» Валентина Наливайченка відсьогодні офіційно обрано кандидатом у президенти. За це одноголосно проголосувало понад 210 представників громадських організацій, які прибули до Києва. Валентин Наливайченко пообіцяв відмовитися від президентського імунітету та привілеїв одразу після свого обрання главою держави.
 
Функція президента – служити людям, а не ховатися від них за стінами власної канцелярії, підкреслив політик.
 
Своїми першочерговими завданнями на посаді глави держави Наливайченко вважає відновлення миру, знищення корупції та повернення країни на шлях розвитку економіки.
 
«Цей шлях є, мабуть, найскладнішим. Ним важко пройти економічно відсталій, корумпованій і керованій державі, котрою керують ті, хто не цурається наживатися на війні, хто не має сильної боєздатної армії та наступальної дипломатії. Але цей шлях пройде той, на кого із захопленням дивиться весь світ, і кому в спину дихає рідний народ. І я обираю цей найважчий шлях», – заявив Наливайченко.
Президент України має бути еталоном чесності, добропорядності та некорумпованості. Українці нарешті мають відчути зростання власного добробуту.
 
«Робота, гідні зарплати та пенсії – ось мої пріоритети. Я не допущу злиденного існування нашого народу, який заплатив високу ціну за свою незалежність. Жодного тиску з боку влади чи правоохоронних структур на приватний бізнес більше не буде», – наголосив Валентин Наливайченко.
Всеукраїнський з’їзд руху «Справедливість» висунув Валентина Наливайченка кандидатом у президенти 
Активну участь у форумі взяла Чернівецька організація Руху «Справедливість», яку очолює відомий аграрій Ігор Кобеля.
 
«Це нові політичні і соціальні технології. Головний чинник - відкритість. Ми не граємося у кулуарні ігри. Ніколи. Треба рятувати країну. Думаю, ми висунули молодого, достойного, перевіреного, освіченого лідера з потужною соціальною програмою. Він здатен задовольнити потреби широкого спектру населення. Його проєвропейська політика є виваженою та аргументованою, але проводити її він буде, у першу чергу, озираючись на свій народ. На його інтереси і рівень життя. Одним з ключових питань є досягнення миру, і не будь-якою ціною. Це мудро», – заявив Ігор Кобеля.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж