Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Вадим Рабінович: влада довела український народ до зубожіння, підвищуючи ціни на газ

В Україні високі тарифи тільки тому, що людей грабують безсоромно й нахабно
Грабіжницька тарифна політика влади призводить до зубожіння пересічних українців. Сьогодні немає необхідності в підвищенні ціни на газ, але Кабмін робить це всупереч логіці та законам економіки. Подібна тенденція – це лише результат некомпетентності чиновників та їх бажання безмірно красти. Про це заявив народний депутат від «Опозиційної платформи – За життя» Вадим Рабінович в ефірі авторської програми «Хто кому Рабінович» на телеканалі «112-Україна».

«Я не перший рік кажу, що в Україні високі тарифи на газ тільки тому, що народ грабують безсоромно й нахабно. Я можу навести десятки прикладів, чому тарифи для нас з вами підвищують. Перший приклад: «Укргазвидобування» заплатила швейцарській дочірній фірмі «Нафтогазу» 1,5 млн євро за право користуватися звітами «Нафтогазу», які підготувала їй ця «донька». Другий приклад: глава «Нафтогазу» Коболєв та його бригада перевели на рахунки своїх родичів в США і Люксембург мільйони просто так. Третій приклад: Високий суд у Лондоні зобов’язав державу Україна в особі «Приватбанку» виплатити екс-акціонерам 270 млн гривень компенсації за те, що в кінці 2016 року вона націоналізувала «Приватбанк» і, нагадаю, влила ще тоді в нього 152 млрд гривень. Нацбанк тоді обіцяв перепродати банк і отримати виручку на користь держави, а сьогодні з наших кишень заплатять ще 270 млн!.. Скажіть, як довго триватиме це безумство?», – обурився парламентар.

На думку опозиційного політика, влада готова піти на більш жорсткі заходи економії для того, щоб «залишитися на фінансових потоках».
«Нещодавно старший економіст Світового банку Олексій Случинський заявив, що Україні скоро знову доведеться підвищити пенсійний вік, який в більшості країн зростає разом з тривалістю життя. Упевнений, так влада зондує ґрунт, щоб згодом прийняти таке рішення», – зазначив народний депутат від «Опозиційної платформи – За життя».

«Народний депутат від БПП Сергій Трегубенко пішов ще далі і запропонував ввести талони на їжу для бідних… Може нам пора прокинутися і зрозуміти, що талони на їжу в 21 столітті – це перебір навіть для африканських країн? Ми зайшли в глухий кут! Це не дорога до процвітання, а суцільний кошмар, який потрібно зупинити. Я не вірю, що в наступного року український народ знову віддасть свій голос за таке життя. Сподіваюся, що люди ухвалять правильне рішення!» – резюмував Вадим Рабинович.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж