Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Ліквідували витоки ще з січня минулого року, – Ярослав Цуркан розповів про «спадок» колишнього керівництва водоканалу

Відтак, випадків негайної ліквідації витоків дедалі більшає Протягом святкових днів «Чернівціводоканал» працював у звичному для себе режимі. Як розповів у програмі «Чия правда?» на телеканалі «Чернівецький промінь» перший заступник директора КП «Чернівціводоканал» Ярослав Цуркан, щодня чергувала бригада, а диспетчерська служба працювала цілодобово.
 
– Щодня ми ліквідовували по 2-3 витоки. Як і в звичайні дні, коли працює по 3-4 бригади. Тож чергові працівники завантажені повністю. Проте усі роботи з ліквідації вони незмінно виконують, – каже Ярослав Цуркан.

 

За словами посадовця, аналіз минулого року та перших днів цього продемонстрував, що у Чернівцях розвивається тенденція з негайної ліквідації аварійності. Для початку, довелося ліквідувати заяви, які у спадок залишило попереднє керівництво водоканалу. Серед них були навіть зафіксовані 1 січня 2018 року.
 
– Проблема, в тому, що кожного дня надходять нові заявки. Крім того, ми обслуговуємо центральний водогін, який подає воду до Чернівців. Там час від часу виникають технічні та інженерні проблеми. Проте, усі несправності, ремонт яких містянам «заборгувало» ще попереднє керівництво, ми ліквідували. Відтак, випадків негайної ліквідації витоків у нас дедалі більшає, – повідомив Ярослав Цуркан.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж