Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Сім'я, яка постраждала у масштабній ДТП у Сторожинці, потребує допомоги небайдужих

Потерпілі перебувають у лікарні у важкому стані
Родина, яка постраждала в результаті масштабної ДТП у Сторожинці, потребує допомоги небайдужих. Про це у Facebook повідомила користувачка Ольга Костинян.
 
«8.01.19 у м. Сторожинець близько 22:00 у ДТП постраждали пасажири, сім'я: батько, мати та двоє дітей. Всі потерпілі у дуже важкому стані в реанімаційних відділеннях м.Чернівців та м.Сторожинець. Лікарі борються за їхнє життя. Сім'я багатодітна, малозабезпечена. Лікування дороге та довгострокове!!! Батько, Марку Федір, та мати, Злотар Наталія, в комi з травмами головного мозку важкого ступеня знаходяться у реанімації лікарні на вул.Фастівській м. Чернівці (9 поверх). У чоловіка ушкоджені шийні хребці, в жінки перелом кісток таза. Донька, Злотар Христина, з численними переломами та травмами важкого ступеню знаходиться в реанімації лікарні м.Сторожинець. Всi вище вказанi люди в комi. Семирічний син, Злотар Дмитро, з розривом печінки, забоєм легенів та селезінки знаходиться в дитячій хірургії на вул. Буковинський м.Чернівці. На родину дома чекають ще шестеро дітей», – зазначає користувачка.
 
Допомогти родині можна перерахувавши кошти на рахунок 5355571106717762 – Злотар Наталiя.
 
Також можна власноруч купити ліки та передати особисто в лікарню лікарям. Список необхідного можна дізнатись за номером телефону старшого сина, Василя Золотаря - 098 453 78 17.

Сім'я, яка постраждала у масштабній ДТП у Сторожинці, потребує допомоги небайдужих

 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж