Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Хто може очолити «Центр стерилізації тварин» у Чернівцях

Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора цього підприємства
14 січня у Департаменті ЖКГ провели конкурс на заміщення вакантної посади директора МКП «Центр стерилізації тварин». Про перебіг та результати співбесід з учасниками повідомляє на своїй сторінці у facebook директор Департаменту ЖКГ Володимир Бешлей.
 
Виявили бажання очолити Центр Альона Коропецька (оператор МКП «Центр стерилізації тварин»), Агнеса Деліцой (диспетчер таксі), Сергій Запотічний (найманий працівник), Роман Сороцький (психолог), Віктор Сворожинський (працівник ТОВ "ЄвроВіндоус"), Олександр Чернюк (підприємець).
 

Хто може очолити «Центр стерилізації тварин» у Чернівцях

 

Хто може очолити «Центр стерилізації тварин» у Чернівцях


За результатами співбесіди департамент ЖКГ рекомендуватиме секретарю Чернівецької міської ради Василю Продану призначити директором МКП «Центр стерилізації тварин» Віктора Сворожинського, який має багаторічний управлінській досвід та знає, як налагодити роботу підприємства. Пропонуватимемо встановити йому випробувальний термін три місяці, - йдеться у дописі.
 
Нагадаємо, торік у грудні МКП «Притулок для тварин» перейменували у «Центр стерилізації для тварин» задля точнішого відображення у назві основного напрямку діяльності підприємства. Тоді ж директор установи Василь Виноградов написав заяву на звільнення.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж