Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Вадим Рабінович: влада готова заморозити українців, підвищуючи тарифи на тепло

Людям доводиться тугіше затягувати паски, щоб хоч якось платити за рахунками
Підвищенням тарифів на тепло на догоду Міжнародному валютному фонду нинішня влада фактично штовхає українців на смерть від замерзання. Таку думку в статті, опублікованій в газеті «Факти», висловив народний депутат, «Опозиційна платформи – За життя» Вадим Рабінович.

За його словами, підвищення тарифів жодним чином не допоможе вивести країну з тієї фінансової прірви, куди її загнали за останні п’ять років. «Економічні невдахи у владі не розуміють, що люди вже на межі. Українці з труднощами платили за тепло і за старими тарифами, а за новими просто ніхто не зможе і не буде платити. Тому в підсумку скарбниця отримає ще менше грошей, ніж до підвищення, і криза тільки посилиться», – вважає політик.

Він додав, що людям доводиться тугіше затягувати паски, щоб хоч якось платити за рахунками. І зовсім скоро українці будуть змушені платити за тепло ще на 24 відсотки більше, ніж платили. «Все це – результат діяльності влади, яка остаточно продалася МВФ, восени підвищивши тарифи на газ на 23,5 відсотка. А його вартість в структурі тарифу на тепло становить майже 90 відсотків – звідси і підвищення ціни», – пояснив політик.
Вадим Рабінович також зазначив, що чинна влада, довівши економіку до катастрофи, змушує мільйони українців їхати на заробітки за кордон. Він додав, що навіть в самому МВФ зазначили, що в результаті розчарування зовнішнім економічним становищем значно зросла трудова міграція: за кордоном працюють близько двох-трьох мільйонів українців. При цьому, на думку народного депутата, МВФ сам посадив Україну на свою кредитну голку.

«В результаті уряд постійно підвищує людям тарифи на газ, на тепло. Влада бере кредити Фонду, тут же виводячи кошти на свої закордонні рахунки, скуповуючи нерухомість, купуючи яхти і «мерседеси». Вони роблять це з легкістю, розуміючи, що віддавати борги не їм. Цей важкий тягар вони поклали на нас і наших дітей», – вважає народний депутат.

Ще одним важливим елементом для підняття економіки України Рабінович назвав ефективну роботу антикорупційних органів, якої в Україні поки немає. На думку політика, антикорупційні відомства повинні об’єднати зусилля і разом почати працювати. Для цього українці повинні дати цим структурам вотум довіри. «Давайте дамо їм можливість щось робити. Давайте дамо їм ще раз вотум довіри. Кому вони не подобаються – не має значення. Інших у нас немає», – нагадав парламентар.

Він вважає, що у антикорупційних відомств є можливість зупинити розруху і розкладання в країні, а також допомогти Україні вибратися з корупційної ями. «Хочу звернутися і до Ситника, і до Холодницького з простим питанням: знаєте, чому ви повинні знайти спільну мову?
 
У 1990 році Україна виробляла п’ять відсотків світової продукції. А сьогодні ми «боремося»  за звання злиденної країни. І можливість змінити щось знаходиться якраз в руках глав антикорупційних органів», — підсумував Вадим Рабінович.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж