Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У Чернівцях освітяни влаштували банкет у робочий час

Активістка зняла це на відео та викликала патрульних
ГО «Центр Протидії Корупції Чернівецької області» оприлюднила на своїй сторінці у Facebook відео застілля педагогів у робочий час.
 
До громадської організації зателефонувала особа, яка бажала залишитись невідомою, побоючись за свою посаду, та попросила допомоги відреагувати на незаконні дії, вчинені директором Навчально-методичного центру ПТО в Чернівецькій області Світланою Миколаївною Микитюк. 
 
«Аноніму стало відомо, що директор центру разом зі своїми підлеглими (методистами НМЦ) та директорами професійних ліцеїв під час робочого дня збираються о 16:00 в ресторані «Пілігрім», що знаходиться на вул. Вірменській, 34 для відзначення ювілею в однієї із методистів НМЦ. Для перевірки правдивості інформації ми виїхали на місце призначення. О 16:50 ми зайшли до зали, де дійсно проходило дійство та були присутні раніше зазначені особи, а саме директори професійних ліцеїв м. Чернівці та смт. Глибока (10 директорів) та методисти навчально–методичного центру (9 осіб) під керівництвом пані Микитюк С.М. Слід зазначити, що робочий день НМЦ розпочинається о 9:00 ранку та триває до 18:00. Більше того, це є робочий, а не вихідний день. Отже, постає питання: керуючись яким документом директорка НМЦ дозволила собі зібрати присутніх під час робочого часу на «банкет» із розпиттям спиртних напоїв. Чому присутні нераціонально та зухвало витрачають кошти, які їм платить держава як за повний робочий день? Чи це не є зловживання владою з боку очільника НМЦ? А щодо директорів ліцеїв, то в цей час вони мали бути присутніми в своїх навчальних закладах та займатися питаннями розвитку освіти на навчально-виховного процесу. Дані дії повністю дискредитують навчальні заклади та подають непорядний приклад іншим», – йдеться у дописі голови організації Раїси Диякон.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж