Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Рабінович: влада довела до того, що пересічному українцю потрібно півжиття накопичувати на власний житло

Дві основні статті витрат в сімейному бюджеті – комуналка і харчування
Про це заявив народний депутат і лідер «Опозиційною платформи – За життя» Вадим Рабінович на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Пересічному українцю потрібно витратити добру половину життя, щоб придбати найгіршу однокімнатну квартиру! Такі висновки можна зробити, якщо порівняти вартість квадратних метрів і середню зарплату», – зазначив парламентар.

За його словами, Держстат України наводить такі цифри: середній дохід однієї міської сім'ї з двох чоловік у першому півріччі 2018 року – 9541 грн.

«Дві основні статті витрат в сімейному бюджеті – комуналка і харчування. Сумарно на них йде більше 75% бюджету. Виходить, що з 9,5 тисячі обов'язкові щомісячні витрати однієї сім'ї в середньому становлять 5100 грн.

Залишається близько 4,4 тисячі гривень, які теоретично можна відкласти на покупку житла. Ну звичайно за умови, що всі ці роки люди не будуть купувати одяг, їздити у відпустку, а економитимуть навіть на громадському транспорті. Що вже нереально! Але навіть в таких фантастичних умовах виходить, що середньостатистична сім'я зможе придбати квартиру, скажімо, в Києві, за ... 18,8 років», – підкреслив народний депутат.

Політик пояснив, що ситуація у Львові та Одесі не краща – там на квартиру також доведеться збирати більше 15 років. Те ж саме і в інших містах країни.

 «Ось і виходить, що уряд постійно бреше про успіхи в економіці, але фактично він же її знищив і привів Україну до того, що громадяни не можуть дозволити собі власне житло! Ви питаєте, чому молодь виїжджає з країни? Та тому, що в Україні у них немає можливості забезпечити себе і сім'ю базовими речами: їжею, одягом, житлом! У той же час, працюючи в країнах Європи, вони зможуть купити собі квартиру набагато швидше », – зазначає Вадим Рабінович.

Лідер «Опозиційною платформи – За життя» впевнений, що влада просто не зацікавлена ​​в тому, щоб українці жили краще.
«Поки одні у нас живуть в багатоповерхових палацах з полями для гольфу, інші – півжиття збирають на однушку. Поки провладні корупціонери грабують цю країну, прості українці – не зводять кінці з кінцями! Цій страхітливій нерівності необхідно якомога швидше покласти край! Ми в «Опозиційній платформі – За життя» знаємо, як це зробити: потрібно покінчити з корупцією, повернути в держвласність стратегічні підприємства і почати їх відродження. А головне – якомога швидше припинити війну, яка знекровила нашу країну і позбавила мільйони наших співвітчизників житла. Про них має подбати сильну державу, яку ми обов'язково побудуємо!» –  резюмував Вадим Рабінович. скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж