Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Мав серйозні проблеми із серцем: у Чернівцях посеред вулиці раптово помер чоловік

У соцмережах поширили хибну інформацію про те, що нещасний вбився на ожеледиці
Прикрий випадок трапився 28 січня у Чернівцях – літній чоловік помер просто на вулиці. Інцидент стався на Комарова. Випадок активно почали обговорювати у соцмережах. Так, у групі «СтопХам Буковина», що у facebook, Іванка Кміта написала, що чоловік убився на ожеледиці.

«Ішов собі чоловік, послизнувся на непочищеному тротуарі, впав і помер», – ідеться у пості. Очевидці пригоди також писали, що на снігу помітили кров, тож чоловік, певно, загинув, бо розбив скроню. 
Мав серйозні проблеми із серцем: у Чернівцях посеред вулиці раптово помер чоловік
Тим часом, головний судмедексперт Чернівецької області Віктор Бачинський підтверджує, рана на голові у чоловіка справді була, очевидно, він отримав її, падаючи. Проте причиною смерті стала не травма. Покійний мав серйозну серцеву патологію.

– Він переніс інфаркт, страждав на постінфарктний кардіосклероз, мав аневризму черевного відділу аорти. Це серцева смерть, травми вона ніяк не стосується, – зазначив Віктор Бачинський.

В обласному Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф розповіли, «швидка», яка прибула на виклик, застала чоловіка у стані клінічної смерті. Його протягом півгодини намагалися реанімувати, однак марно. скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж