Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Кавомати Tako Чернівці Головна 177

28-річній буковинці Марині Гуцуляк потрібна допомога небайдужих, щоби подолати важку недугу

Дівчина не зможе ходити, якщо не назбирає 25 тисяч доларів
28-річна буковинка Марина Гуцуляк потребує допомоги небайдужих, щоби подолати важку недугою. Дівчина не зможе ходити, якщо не назбирає 25 тисяч доларів, повідомляють на офіційній сторінці у Facebook Чернівецького національного університету.

З тяжкою хворобою мешканка села Комарівці, що на Сторожинеччині, бореться з семи років. Марина Гуцуляк все життя страждає від болю та неможливості вільно пересуватися. Та, попри це, закінчила Чернівецький національний університет за спеціальністю «Журналістика» та працювала.

Наразі ситуація критична і зволікати не можна ніяк. Саме тому дівчина відчайдушно просить про допомогу небайдужих. Вона мріє про життя без болю.

– 21 рік мене лікували в Україні, але з остаточним діагнозом так і не визначились. Останній – фіброзна дисплазія бедрової кістки, до цього додався ще коксартроз 3 ступеня. Треба робити заміну суглоба, але його немає до чого кріпити, оскільки бедрова кістка уражена, кісткова тканина перетворилася в доброякісну пухлину. Я довго шукала лікарню, яка б за це взялася. Вже рік ходжу на милицях, біль нестерпний. Стан постійно погіршується. В Києві мені зробили дві операції. 2011 року встановили блокуючий стержень, для того, щоб кістка повністю не зламалася. Але пухлина залишилася, уражає більшу частину кістки, хвороба прогресує. Після першої операції ставало не краще, а гірше. Лікарі вирішили забрати один гвинт з колінного суглоба, у 2014 році зробили ще одну операцію, проте результатів нема. Зараз я повернулася з Ізраїля, мені дали рахунок на операцію. Щоб замінити суглоб та пройти реабілітацію, треба заплатити 25 тис. дол. Далі мають витягнути стержень, взяти кісткову тканину на біопсію, і після того, як знатимуть чим уражена кістка, визначаться з наступною операцією. Я вже дуже багато витратила на лікування, зараз знову їду в Ізраїль. Мені дуже не зручно просити про допомогу, адже розумію, що в кожного є свої проблеми. Але це мій шанс мати нормальне життя, – розповідає дівчина.
 
Рахунок в Приват банку:
5168 7427 1922 7229 – Гуцуляк Марина Петрівна
МФО банку: 305299
Мобільний номер: 0688827550

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж