Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівецька делегація «Опозиційної платформи – За життя» повернулась зі всеукраїнського з’їзду

На ньому Юрія Бойка висунули в кандидати на пост президентв Чернівецька команда «Опозиційної платформи – за життя» під керівництвом голови обласної політичної партії Володимира Кедя взяла участь у Всеукраїнському надзвичайному з'їзді «Опозиційної платформи – За життя».
Учасники з'їзду заслухали звіт керівництва про те, що вже напрацьовано, та про плани на найближчу перспективу. Делегатами з'їзду була схвалена резолюція, яка закликає до об'єднання всіх опозиційних політиків країни.  
 
«Одне з основних завдань нашої команди  – об’єднати всі опозиційні сили заради миру та економічного відновлення України. Політики повинні згуртуватися і нарешті почати працювати на благо українського народу. Саме до цього і закликали наші лідери під час Всеукраїнського з’їзду», – зазначив голова обласної організації «Опозиційної платформи – За життя» Володимир Кедь.
 
Під час з’їзду делегати одноголосно підтримали кандидатуру Юрія Бойка у висуненні в кандидати на пост президента України.
 
«Засновник «Опозиційної платформи – За життя» Вадим Рабінович, знявши свою кандидатуру з виборчих перегонів, продемонстрував, що для лідерів нашої політичної сили на першому місці добробут українського народу, а не власні амбіції. Рейтингові кандидати в президенти від «Опозиційної платформи – За життя» Вадим Рабінович та Юрій Бойко показали на власному прикладі, що вміють по-європейськи домовлятися та схвалювати рішення на користь країни», – додав Володимир Кедь.  скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж