Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Ательє на старій вулиці: чернівецьке видавництво презентує книгу до Дня закоханих

У «Видавництві 21» виходить нова книжка Наталії Гриценко
У чернівецькому «Видавництві 21» виходить нова книжка Наталії Гриценко «Ательє на старій вулиці міста, що пахло корицею й кремом Nivea. Чернівецький вінтажний альбом». Видання здійснено за сприяння Чернівецької міської ради в рамках програми підтримки книговидання імені бургомістра Антона Кохановського. Над дизайном обкладинки працювала Анна Стьопіна.

Ця книжка Наталії Гриценко продовжує і доповнює історії вже відомого читачам видання «Місто пахло корицею й кремом Nivea. Чернівецький вінтажний альбом». Спогади головного героя, пана Юліана, перенесуть читача у міжвоєнні часи, Другої світової війни та повоєнні. Містяни постають у своїх щоденних побутових клопотах, справах. Читач побачить їх у найрізноманітніших ситуаціях та обставинах – кумедних, драматичних, зворушливих. Персонажі Наталії Гриценко – люди красиві й у вчинках своїх, і зовні, вони живуть за спільними неписаними законами міського співіснування. 

У книжці багато інформації подано про моду чернівчан (одяг, взуття, зачіски, головні убори, прикраси) і, відповідно, про колоритних, харизматичних кравців, кравчинь, перукарів. Важливу частину книги становлять оповіді про весільні звичаї, сімейні й сусідські стосунки, про дитячі пригоди на вулицях і в школі тощо. Книга проілюстрована світлинами, листівками.

Видання буде цікавим краєзнавцям, дизайнерам одягу, історикам міста, усім, хто цікавиться історією і культурою Чернівців і загалом урбаністикою.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж