Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Дослідники ЧНУ отримають понад 70 тисяч євро в межах програми Erasmus+

Проект допоможе зміцнити ідеї демократії
Науковці Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича працюватимуть над створенням Федерації медіації та розробкою програми для магістрів-медіаторів. Як повідомляє освітній портал Педагогічна преса, проект упроваджується в межах програми ЄС Erasmus+. Він спрямований на те, щоб розвивати в Україні практику залучення до вирішення конфліктів незалежної сторони – медіатора, який попередньо пройде підготовку.

Загалом до проекту «Медіація: навчання та трансформація суспільства» залучені понад 10 команд з різних країн світу – Грузії, Іспанії, Нідерландів, Латвії, Німеччини, Азербайджану та України. Учасники з країн, де планують створити профільні Федерації (Україна, Грузія та Азербайджан) перейматимуть успішний досвід партнерів, вивчатимуть, як правильно поширювати знання про медіацію у суспільстві.

Нині у Нідерландах відбулася перша зустріч виконавців, на якій узгодили положення партнерських угод, план виконання завдань, а також програму навчальних візитів студентів, які спеціалізуються у питаннях медіації, до країн-учасниць програми.

ЧНУ ім. Ю. Федьковича отримає понад 70 тисяч євро на реалізацію завдань. Окрім чернівецького вишу, партнерами проекту від України є Університет КРОК та Харківський національний університет ім. В. Каразіна.

Реалізувати проект планують за 3 роки. На думку організаторів, він допоможе зміцнити ідеї демократії та поширити серед широкого загалу найкращі європейські практики медіації.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж