Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«Опозиційна платформа – За життя» вимагає списати людям борги за комунальні послуги

Вадим Рабінович запропонував Верховній Раді звільнити соціально незахищені верстви населення від оплати за послуги ЖКГ
«Опозиційна платформа – За життя» вимагає від влади списати людям борги за послуги ЖКГ, а також скасувати оплату комуналки для пенсіонерів та малозабезпечених українців.

Таку заяву зробив народний депутат України і голова партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабинович в ефірі авторської програми на телеканалі «112 Україна».

«Ще на з'їзді партії глава політради «Опозиційна платформа - За життя» Віктор Медведчук запропонував уряду списати людям борги за послуги ЖКГ і я разом з Юрієм Бойком і Наталією Королевською подали відповідний законопроект до парламенту. Упевнений, що цей законопроект – не подачка людям, а можливість для них вижити. Списання боргів, враховуючи мегатарифи, на яких заробляла група «комерсантів», – це справедливе і чесне рішення.
Більш того, борги за «комуналку» вже настільки великі, що я не бачу іншого шляху, як просто їх списати. Зробіть це вже в кінці кінців легально, законно!», – зажадав парламентар.
Політик також нагадав, що запропонував Верховній Раді зовсім звільнити соціально незахищені верстви населення від оплати комунальних послуг.

«Я подав ще один законопроект, згідно з яким пропоную звільнити пенсіонерів та малозабезпечених українців, інвалідів та афганців від сплати послуг ЖКГ. Сусідня з нами Білорусь їх давно скасувала, задавлена санкціями Росія – теж. Чому ми не можемо цього зробити, адже це основа соціальної політики будь-якої держави? Влада каже нам: в такому разі ми втратимо 55 млрд гривень. Але тільки лише за аферу, пов'язану з Приватбанком, яку одного разу вночі на Банковій обговорювали президент разом з екс-власником фінустанови Ігорем Коломойським, а потім у нього все ж банк відібрали, ми заплатили 145 млрд гривень «в касу».

І це не абстрактні гроші, це гроші з нашої кишені, які «пішли» в зв'язку з націоналізацією найбільшого комерційного банку країни! Навіщо тоді взагалі у Коломойського забирали банк, якщо до цього люди нікому не були винні і можна було тричі списати «комуналку» всім українцям?», – обурився Вадим Рабінович.

«Не потрібно розповідати казки людям! 55 млрд в масштабах України і в масштабах корупції нинішньої влади, щоденного грабежу – це «крапля в морі» і, однозначно, справедливо щодо людей! Влада не вміє керувати, а люди повинні платити? Влада не може домовитися з Росією, а люди повинні платити? Влада не може врегулювати відносини, пов'язані з видобутком українського газу, а люди повинні платити? Це не правильно! Наше завдання звільнити українців від подібної навантаження на сімейний бюджет і наша партія з цим впорається», – заявив політик.
Глава партії «Опозиційна платформа – За життя» назвав монетизацію субсидій «черговий передвиборною агітацією нинішньої влади, яка таким чином просто намагається отримати хоч якусь підтримку населення».
«Сьогодні Кабмін видасть людям гроші, а потім стане перевіряти, хто і куди подів виділені кошти. Це банальний підкуп! Більш того, вже нікого не дивує те, що практично півкраїни «посадили» на продуктові картки! У двадцять першому столітті в європейській країні, яка «прагне в ЄС і НАТО», половина населення отримує субсидії і жебрацьку пенсію! Я просто не вірю, що після такого люди зможуть проголосувати за тих, хто дає подачки від вкраденого з українського бюджету. Не можна більше попадатися на цю пастку, а потрібно включати мізки і змінювати владу. Проголосувавши правильно, ми зможемо зробити так, щоб українці не мали потреби в субсидіях, збільшилися зарплати і пенсії, а також знизилися податки. Пора міняти наше життя і країну на краще!», – резюмував Вадим Рабинович.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно