Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Володимир Бешлей розповів, які вулиці цьогоріч почнуть ремонтувати першими


На ремонт доріг знадобиться близько 300 мільйонів гривень

Міська рада оголосила низку тендерів на поточний ремонт доріг. Про це у програмі «Чия правда?» на телеканалі«Чернівецький промінь» розповів директор департаменту ЖКГ Володимир Бешлей.

– Спершу ми оголошуємо тендери на поточний ремонт доріг. Зокрема, на вулиці Хотинську, Комунальників та низку інших доріг. Також ми обстежили всі основні магістралі міста і склали перелік з об’єктів, які потрібно першочергово ремонтувати. Так вулиця Кармелюка на ділянці від цегельного заводу до Буковинської у жахливому стані. Там потрібен тільки капітальний ремонт. Нині працюємо над проектно-кошторисною документацією та оголошуватимемо тендер, якщо виділять фінансування, – каже Володимир Бешлей.
 
За його словами, міська влада планує протягом березня-квітня також поремонтувати частину Сторожинецької, продовжити та завершити ремонт вулиці Героїв Майдану, проспекту Незалежності, а також повністю відремонтувати Щербанюка.
 
За словами очільника департаменту ЖКГ, це не повний перелік об’єктів. Загалом, щоби завершити всі розпочаті торік ремонтні роботи, потрібно буде 150 мільйонів гривень. Ще близько 100-150 мільйонів комунальникам буде потрібно на поточний ремонт доріг.скачать dle 10.5фильмы бесплатно