Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Начальник пошти, який привласнював соціальні виплати чернівчан, отримав покарання


Чоловік отримав обмеження волі строком на 3 роки

Чернівецька місцева прокуратура підтримала публічне обвинувачення у провадженні щодо 33-річного мешканця Чернівців у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст.366 (внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей)  та ч. 2 і ч. 3 ст.191 КК України (привласненні та розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно).

Під час судового розгляду встановлено, що обвинувачений, будучи начальником одного з відділень поштового зв’язку ЧД ПАТ «Укрпошта», у листопаді та грудні 2017 року, зловживаючи своїм службовим становищем, вносив неправдиві дані до відомостей про отримання мешканцями міста соціальної допомоги, пенсії, монетизації субсидій, що не відповідало дійсності, і таким чином заволодів грішми п’ятьох мешканців міста на загальну суму майже 13,5 тисяч гривень.

Крім того, будучи службовою та матеріально-відповідальною особою, чоловік привласнив та розтратив матеріальні цінності державного товариства, які були йому ввірені, а також не направляв у Головну касу дирекції понадлімітні залишки готівки від платежів за надані поштовим відділенням послуги, чим завдав товариству майнової шкоди на загальну суму 77 тисяч гривень.

Садгірський районний суд м. Чернівці погодився з доводами сторони обвинувачення та призначив чоловіку покарання у вигляді обмеження волі строком на 3 роки з позбавленням права обіймати посади, які пов’язані з матеріальною відповідальністю, строком на 2 роки.

Чернівецька місцева прокуратура 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно