Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Учорашній вибух у центрі Чернівців розслідуватимуть в Управлінні Держпраці

Аварія трапилася на вулиці Якоба фон Петровича
В Управлінні Держпраці у Чернівецькій області за участю посадових осіб відділу нагляду на виробництві, об’єктах підвищеної небезпеки, у машинобудуванні та енергетиці створюють комісію технічного розслідування обставин та причин нещасного випадку, пов’язаного з використанням газу у побуті. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Нещасний випадок трапився 28 лютого у житловому будинку у Чернівцях. За попередньою інформацією, нещасний випадок, в якому постраждали двоє осіб, стався через вибух природного газу. Унаслідок вибуху пошкоджено цегляну перегородку між житловими помешканнями, віконні блоки, міжповерхове перекриття.

Постраждалих  з опіками тіла оперативно доставлено до лікарні швидкої медичної допомоги. Комісія  технічного розслідування обставин та причин нещасного випадку, пов’язаного з використанням газу у побуті Управління Держпраці у Чернівецькій області, створюється на підставі «Порядку проведення технічного розслідування обставин та причин виникнення аварій, пов’язаних з використанням газу у побуті», затвердженого наказом МНС України від 27.04.2012 року №734 та на підставі відповідного пункту Положення про Управління Держпраці у Чернівецькій області.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж