Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Ми будемо об'єднуватися з тими, хто виступає проти розпалювання ненависті в суспільстві, – Рабінович

Політик розповів про основні принципи партії
«Опозиційна платформа – За життя» готова об'єднуватися з усіма політичними силами, які поділяють принципи партії. Про це в ефірі програми «П'ять запитань Вадиму Рабиновичу За життя» розповів народний депутат України і голова партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович.
 
 «Є люди, які мріють про реванш. На виборах одні перемогли, потім – інші. І біда нашої країни в тому, що всі хочуть реваншу. Але потрібно замість цього, особливо після перемоги, сідати за стіл переговорів і з усіма домовлятися », – вважає парламентар. 
 
За його словами, хоча в країні розпалюють ненависть, поділяють людей з різних питань, всім політикам необхідно домовлятися.
 
 «Сьогодні в Україні немає політичних сил, з якими я б не розмовляв. Я веду переговори з усіма і не соромлюся про це говорити. І навіть з самими «махровими» зліва і справа. Тому що ми одна сім'я. Якщо в родині дитина паскудить, то ви ж не виганяєте його, ви знаходите слова, щоб його напоумити. У Львові та Одесі, в Дніпрі і в Харкові – ми всі однакові», – підкреслив народний депутат.

Політик вважає, що українським політичним силам потрібно об'єднуватися на основі спільних принципів.

«Ми будемо об'єднуватися з тими, хто розділяє наші три принципи. Перший – нейтральна, незалежна, позаблокова Україна. Ми з вами перебуваємо в такому оточенні і не можемо його змінити. Ні Росія, ні Польща, ні Угорщина не підуть від нас. А значить прокреслюють ненависть на століття – це прирікати і нас, і наших дітей на нещастя. Нам потрібно знаходити шляхи виходу з цієї ситуації», – заявив Вадим Рабінович. 
 
Глава політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» пообіцяв, що в пошуках миру в країні він безпосередньо звернеться до російських депутатів.  «Я буду безпосередньо звертатися до законодавчого зібрання Російської Федерації з пропозицією зібратися на нейтральному майданчику і шукати вихід з ситуації. Мир – перша і головна необхідність! Другий принцип – скасування всіх проведених «реформ» і покарання винних. Третій – потрібно не боятися політичних альянсів з тими, хто хоче «зшити» країну. Досить війни, вистачить розбрату, потрібно об'єднуватися і боротися з розпалюванням ненависті», – резюмував Вадим Рабінович.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж