Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Фільм чернівецького режисера відібрали на копродукційний кіноринок у Болгарії

«Памфір» Дмитра Сухолиткого-Собчука відібрали до участі в ринку копродукції Sofia Meetings, який відбудеться 13-17 березня в рамках Міжнародного кінофестивалю в Софії
Проект дебютного повнометражного художнього фільму «Памфір» чернівецького режисера Дмитра Сухолиткого-Собчука відібрали до участі в ринку копродукції Sofia Meetings, який відбудеться 13-17 березня 2019 року в рамках Міжнародного кінофестивалю в Софії (Болгарія). 
 
Про це повідомляє піар-служба компанії Bosonfilm, яка займається виробництвом стрічки, пише «Детектор медіа».
 
Sofia Meetings – це міжнародний ринок копродукції для проектів першого, другого і третього фільму режисерів, який збирає понад 300 іноземних продюсерів, дистриб’юторів, представників інших кіноринків, міжнародних sales-компаній, фондів, TV-баєрів, а також відбірників різних кінофестивалів світу.

Нагадаємо, сценарій стрічки «Памфір» розроблено в міжнародних сценарних майстернях TorinoFilmLab (Script & Pitch) 2016 і MIDPOINT Intensive 2017.

Проект ще на етапі сценарію був представлений на пітчингу проектів у рамках Film Industry Office 6-го Одеського міжнародного кінофестивалю, Boat meeting Міжнародного кінофестивалю Молодість та отримав підтримку Благодійного фонду Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього». Сценарій було відібрано до кінорезиденції Каннського фестивалю. 

Фільм на етапі перпродакшну отримав фінансову підтримку від Українського Культурного Фонду.

Над виробництвом стрічки «Памфір» працює команда студії BOSONFILM, продюсерка - Олександра Костіна. 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж