Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

На Буковині районна рада незаконно передала державну землю у комунальну власність

Судовий процес у цій справі тривав з 2014 року Чернівецький окружний адміністративний суд задовольнив позов прокуратури Чернівецької області щодо скасування рішення Сторожинецької районної ради від 19 червня 2013 року «Про встановлення та зміну меж населених пунктів Сторожинецького району».

Встановлено, що районна рада без рішень органів виконавчої влади, які здійснюють розпорядження землями державної власності, без позитивного висновку державної експертизи землевпорядної документації проектів зміни меж населених пунктів, без переліку земельних ділянок державної власності, які переходять у комунальну власність, з державної у комунальну власність передала 1450 гектарів землі.

З листопада 2014 року прокуратура послідовно доводила свою принципову позицію щодо незаконності вказаного рішення у судах різних інстанцій, починаючи з Чернівецького окружного адміністративного суду, який задовольнив позовні вимоги прокурора. 

Погодився з доводами прокуратури і Вінницький апеляційний адміністративний суд.  Відповідач оскаржував ці рішення в касаційному порядку. 

У листопаді 2018 року Постановою Великої Палати Верховного Суду справу направлено на новий судовий розгляд до суду першої інстанції.

Завдяки наполегливості та принциповості прокуратури Чернівецької області у березні цього року за результатами нового судового розгляду вказане рішення визнано протиправним та скасовано.

Прес-служба прокуратури Чернівецької області
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж