Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Команда Українського католицького університету відвідає Чернівці

Адміністрація університету відвідає найуспішніші чернівецькі школи та проведе відкритий захід в Літературному Целанівському центрі
14–15 березня у Чернівцях адміністрація Українського католицього університету відвідає найуспішніші чернівецькі школи та проведе відкритий захід в рамках проекту «УКУ у Турі».
 
Відкритий захід відбудеться 15 березня в Літературному Целанівському центрі (вул. О. Кобилянської, 51) о 18:00. В рамках заходу пройде відкрита лекція експерта Львівської бізнес-школи Олени Кулигіної «Життя в цифровому світі: як жити в епоху соціальних мереж?».
 
Окрім презентації навчальних програм, команда рекрутингу УКУ підготувала для школярів особливу пропозицію: конкурс відео-візиток «Я – 2021». У рамках конкурсу, адміністрація університету пропонує школярам 8-10 класів записати коротке мотиваційне відео про свої плани на майбутнє. Найбільш вмотивовані школярі отримають квиток на День Відкритих Дверей УКУ, що відбудеться 06 квітня.
 
Проект «УКУ у Турі» реалізується командою Відділу Рекрутингу УКУ задля поширення інформації про можливості навчання, розвитку та реалізації амбітних вступників в УКУ. Команда «УКУ у Турі» вже побувала у Полтаві, Харкові, Києві, Луцьку, Івано-Франківську та Рівному під час попередніх двох турів.
 
Якщо у вас є пропозиції, ідеї чи бажання запросити УКУ до вашого навчального закладу, звертайтеся до керівника проектів та програм Відділу Рекрутингу Остапа Мачинського (електронна пошта machynskyy@ucu.edu.ua, моб. (095)59 11 524).
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж