Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

«Криваві землі»: у Чернівцях відбудеться дискусія-презентація книги Тімоті Снайдера

У книзі розповідається про геноцид євреїв на зайнятих Німеччиною територіях, акти масового насильства у СРСР, а також антисемітську кампанію в післявоєнному Радянському Союзі
2 квітня о 15:00​ на факультеті історії, політології та міжнародних відносин ЧНУ ім. Ю.Федьковича (корп. 14, пов. 2, ауд. 18) відбудеться дискусія-презентація праці Тімоті Снайдера «Криваві землі: Європа між Гітлером і Сталіним».
 
Захід організовує Українська асоціація юдаїки, Центр юдаїки Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та видавництво «Laurus».
 
У середині ХХ століття Європа стала ареною зіткнення нацистської Німеччини і сталінського СРСР. Професор Єльського університету Тімоті Снайдер розглядає геноцид євреїв на зайнятих Німеччиною територіях, акти масового насильства у СРСР (штучний голод в Україні й інших республіках СРСР, депортації кримських татар, чеченців та інших народів), а також антисемітську кампанію в післявоєнному Радянському Союзі як узаємопов’язані процеси, які перетворили половину Європи на простір страждань. 
 
Учасники дискусії: кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України і голова Центру юдаїки ЧНУ імені Юрія Федьковича Олег Суровцев, кандидатка історичних наук, доцентка кафедри політології та державного управління ЧНУ імені Юрія Федьковича Наталія Нечаєва-Юрійчук та кандидат історичних наук, доцент кафедри історії НУ «Києво-Могилянська академія», президент Української асоціації юдаїки Віталій Черноіваненко.
 
Модераторка: виконавча директорка видавництва «Laurus» Галина Любчич.


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж