Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях звільнився лікар «швидкої», який приїхав нетверезим на виклик до 4-річної дівчинки

Таке рішення ухвалила спеціальна комісія, яка вивчала цей випадок 
Лікаря швидкої медичної допомоги, який минулої п’ятниці приїхав на виклик до дитини нетверезий, звільнили. Про це повідомляє ТРК «Буковина».

Медик сам написав заяву на звільнення, розповів директор Чернівецького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Володимир Єленєв.

Сьогодні засідала медична рада та спеціально створена комісія, яка вивчала цей випадок. Члени комісії у висновках рекомендували оголосити йому догану та звільнити.

«У нас було достатньо матеріалу для того, щоб звільнити його за статтею. Ми його викликали і сказали, що комісія прийняла рішення звільнити його, тому що він надавав допомогу не згідно зі стандартами, і що перебував у стані алкогольного сп’яніння. Після цього він сказав, що пише заяву сам», – каже Володимир Єленєв.

У Чернівцях звільнився лікар «швидкої», який приїхав нетверезим на виклик до 4-річної дівчинки

 

Володимир Єленєв каже, заяву вже підписав. Відсьогодні лікар більше не працює у центрі екстреної допомоги та медицини катастроф.

Нагадаємо, минулої п’ятниці лікар швидкої медичної допомоги приїхав на виклик нетверезий. Це підтвердили результати експертизи – в його крові виявили 0,29 проміле алкоголю. Викликали екіпаж «швидкої допомоги» до чотирирічної дівчинки.
 
Тим часом, журналіст Володимир Тимофійчук у своєму дописі на facebook повідомляє, звільнений лікар не вперше дозволяє собі подібне.
 
«Як виявилося сьогодні, саме цей медик 16 вересня 2018 року приїздив на місце смертельного ДТП (р-н Гравітон) за участі чернівецьких патрульних. Про це свідчить ось цей документ (картка приїзду швидкої). Тоді Бойка Любомира Богдановича також відвезли на освідування, але він відмовився від проходження експертизи. Патрульні склали протокол, і чомусь направили його не в суд, а до адмін. комісії Чернівецької міської ради (це їхнє право за законом). А комісія лікаря Бойка відмазала, так і не побачивши факту грубого порушення. В свою чергу, керівництво центру ШМД, де працює лікар, лише винесло догану порушнику», – ідеться у дописі.

У Чернівцях звільнився лікар «швидкої», який приїхав нетверезим на виклик до 4-річної дівчинки

 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж