Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Ми готові взяти на себе відповідальність за досягнення миру, – Рабінович

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Відбувся Всеукраїнський форум активу партії «Опозиційна платформа – За життя»

«Сьогодні на Всеукраїнському форумі активу партії «Опозиційна платформа – За життя» зібралися люди, націлені в першу чергу на перемогу, тому що іншого виходу у нас немає. У нас – це наша країна. Україна, на жаль, впаде в прірву, якщо ми не зможемо встановити мир, не зможемо зупинити тарифи, які вбивають наших людей. А знижувати їх дуже просто – потрібно просто перестати красти».

Про це заявив народний депутат України і голова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович, коментуючи Всеукраїнський форум активу, який проводила політична сила.

За словами політика, учасники форуму були єдині в думці, що в руках у партії «Опозиційна платформа – За життя» «ключ від миру» і конкретний план зміни вектору економічного розвитку.

«Сьогодні ми чули від представників абсолютно всіх регіонів одні і ті ж слова: «золотий ключик» від миру і процвітання України є у партії «Опозиційна платформа – За життя».

Ми обговорювали питання, як будемо цього досягати і навесні, і восени. У нас є величезний потенціал, тому що в головах людей складається чітка картина: на одному фланзі все більше груп в тій чи іншій мірі є однаковим клоном «партії війни», а на іншому – є тільки ми. Тому «вперед до перемоги» – головний девіз сьогоднішнього форуму», – заявив Вадим Рабінович.

Коментуючи скандал в українській оборонці, лідер партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович звернув увагу на психологічний момент.

«На всю країну наклали військовий збір. І зараз, виявилося, що гроші виймають з кишені народу – і кладуть у свої офшори. Тому я подав законопроект, яким пропоную до закінчення розслідування військовий збір скасувати. Вважаю, що це справедливо, що Верховна Рада повинна підтримати цей законопроект. Інакше виходить, що крадемо і заохочуємо злодійство», – резюмував Вадим Рабінович.скачать dle 10.5фильмы бесплатно